سوالات متداول

فروشگاه اینترنتی هیوا کالا

مفتخر است طی سال‌ها تجربه کالاهای مورد نیاز و ضروری مشتریان را که شامل تجهیزات فروشگاهی و رستورانی و تجهیزات آموزشی و …  می‌باشد را  به صورت مستقیم و بدون واسطه از واردکننده‌های کالا به مصرف کننده‌ها عرضه نماید.
و این فروشگاه با سر لوحه قردادن کیفیت عالی و قیمت مناسب و رضایت مشتری هم اکنون به عنوان یک تامین کننده کالا در میان سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها و شرکت‌ها از محبوبیت خاصی برخوردار می‌باشد.
خرید آنلاین از فروشگاه بسیار آسان است. این نوع خرید اینترنتی، بهترین راه حل برای کسانی است که فرصت ترک محل کار و جستجو در بازارهای مختلف را ندارند.
برای خرید از فروشگاه اینترنتی هیوا کالا کافی است یکبار در وب سایت ثبت نام نمایید و پس از آن هر کالایی که نیاز دارید جستجو کرده و سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما هماهنگی‌های لازم برای ارسال کالای درخواستی شما را انجام دهند.

سوالاتی که ممکن است برای شما پیش آمده باشد:

بلی، شما می‌توانید با هماهنگی و مراجعه به دفتر مرکزی فروشگاه، بصورت حضوری خرید خود را انجام دهید.

بلی، در صورت وجود نماینده فروش فروشگاه اینترنتی هیوا کالا، امکان پذیر می‌باشد

بلی، کارشناسان فروشگاه هیوا کالا با سابقه طولانی در این زمینه، در هر ساعت از شبانه روز، پاسخگوی شما می‌باشند و مشاوره بصورت رایگان است.

ابتدا هماهنگی‌های لازم با کارشناسان فروش جهت عودت محصول انجام می‌شود و در صورت تایید، کالای معیوب مرجوع می‌گردد.

بلی، بسته به مدت گارانتی و خدمات پس از فروش، شما می‌توانید خدمات پس از فروش و گارانتی تجهیزات خریداری شده را پیگیری کنید.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

قابل خواندن نیست؟ تغییر متن. captcha txt
0

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید